Vaikų darželis tai yra  šilta, linksma, triukšminga  vieta skirta  vaikams.   Tai yra ta vieta, kurioje padeda tėvai ir mes jiems esame  už tai dėkingi.  Vaikų darželis Kaunas taip pat yra  darbuotojai, kurie padeda tinkamai atlikti darbus.  Tai yra  tarsi didelė šeima ir kaip bet kurioje šeimoje darželyje  yra ypatingos tradicijos.  Darželis tai yra  nepakartojama  sistema, kuri užtikrina  vaiko priežiūrą, maitinimą, sveikatą ir auklėjimą.  Nei viena kita  sistema  neatlieka tiek daug  funkcijų vienų metu.  O ar turi daugiau privalumų  darželis?  Šį klausimą užduoda daugelis tėvų, kai  vaikai yra  adaptacijos pike.  Tačiau privalumai visiems yra labai aiškūs.  Jūsų vaikas  bus išmokytas gerų manierų. Šioje  mažoje  visuomenėje egzistuoja savo tvarka, tai yra sveikinantis  susitikus, dėkoti  auklėtojui  už pagalbą, atsisveikinti,  bei į suaugusį kreiptis ,,jūs“.  Ir net jei šeimoje  nėra  mokinama  mandagumo, tačiau vaikas lankydamas darželį įgys geras manieras ir su laiku jūs namuose išgirsite frazę ,,gero apetito“. Taip  pat vaikų darželyje yra laikoma  norma, sutvarkyti savo žaislus,  po  lauko išsiplauti rankas.  Tokie  ritualai yra  sutvirtinami  kiekvieną dieną ir  po kurio laiko juos vaikas  atliks  automatiškai. Vaikas būdamas  vaikų darželyje  supras taisykles ir ribas.  Vaikų  darželyje  vaikas susiduria  su tuo, kad jis turi klausyti auklėtojos nurodymų ir  veikti  tam tikrų taisyklių rėmuose. Kai kurie vaikai  vaikų darželyje pirmą kartą susiduria  su sąvoka suaugusio žmogaus  autoritetas.  Bus sudėtinga  su tuo  susitvarkyti  vaikams, kurių namuose vyrauja demokratija.

 Tačiau net ir tokie  vaikai turėtų žinoti, kad ne viskas yra leidžiama, jie  turi  žinoti, kad egzistuoja  tam tikras tabu ir  disciplina.  Vaikai turi žinoti, kad gyvenime yra režimas: valgymo, miego, pasivaikščiojimų, žaidimų ir  mokomosios veiklos.  Visa tai organizuoja vaiką ir suteikia pasitikėjimo jausmą.  Tikriausiai vienas iš svarbiausių privalumų, kurį gali  suteikti  vaikų darželis Kaune, kad vaikas išmoks bendrauti  su  kitais vaikais tiek individualiai, tiek ir kolektyve.  Nei  kelionės į svečiu, nei reguliarūs pasivaikščiojimai kieme neprilygs  vaikų bendravimui darželyje.  Vaikas mokinsis žaisti  vaidmenų  žaidimus ne su mama ir tėčiu, o su savo amžiaus vaikais.  Jie  mato įvairius vaikus, mokinasi priimti jų ypatybes,  pradeda draugauti ir suvokia kas labiau jiems tinka.  Vaikų darželis Kaunas išmokys jūsų vaikus dalintis žaislais, jie išmoks laukti savo eilė, padėti ir  vaidinti kartu.  Jie išmoks tinkamai  atlikti veiksmus.  Būtent tokie  komandiniai  sunkumai yra pastebimi šiuo metu.

 Vaikų darželis Kaunas padės pasiruošti  mokyklai, kadangi tikrai ne visos mamos ir tėvai turi pedagoginę gyslą ir ne kiekvienas dirbantis tėvas gali išmokti vaiką įvairių įgūdžių.  Vaikų darželis veikia pagal specialiai  sukurtą  programą, kuri lavina  vaiko įgūdžius.  Darželis vaikui  suteiks fizinio  aktyvumo.  Grupėje  vaikai  nestovi vietoje, nežiūri filmukų, bei nežaidžia kompiuterinių žaidimų.  Jie  dienos bėgyje  atlieka mankšta, bei sportuoja.  Be to, vaikas darželyje mokysis savarankiškumo. Visų pirma,  jis mokinasi kurį laiką  išmokti  būti be  tėvų ir  susidoroti  su įvairiomis situacijomis savarankiškai.  Antra,  vaikų darželyje  vaikas išmoks pats  rengtis ir  apiauti avalynę, eiti į tualetą,  susitvarkyti žaislus, bei  prisiminti apie savo asmeniniu daiktus, kurie  yra spintelėje. Žinoma,  šis procesas nebus be problemų.  Vaikai  stumdo vienas kitą, atima  žaislus, pravardžiuojasi, bei garsiai kovoja už savo interesus.  Tačiau tuo pat metu darželyje  vaikai dalinasi savo žaislais, jie  išmoksta  apsiginti, formuoja savo noris, bei  pajunta kur yra jų ribos.

Daugiau informacijos rasite čia.