Skanėstai šunims

Skanėstai šunims gali būti gaminami iš mėsos ir subproduktų. Skanūs ir naudingi skanėstai tai yra puikus papildymas prie pagrindinio jūsų augintinio maisto, kuris suteiks jūsų augintiniui daug laimės. Skanėstai net galisunu maistas padėti atsikratyti dantų akmenų ir pašalinti šunims būdingą kramtymo instinktą. Tai gali būti puikus baltymų ir amino rūgščių šaltinis. Šeimininko meilė savo augintiniui skatina tai, kad pradedama lepinti augintinius. Vienas iš būdų šuniui suteikti malonumą, jam duoti skanų maistą, kuris skiriasi nuo kasdieninio. Skanėstus gamina daugelis įmonių, kurios gamina šunų maistą. Dažniausiai šunys tokius skanėstus valgo su malonumu. Tačiau kiekvieną dieną šunims duoti skanėstų nevertėtų. Tai daryti reikia tada, kai tam yra tinkama priežastis, kadangi priešingai skanėstai neigiamai paveiks jūsų augintinio sveikatą. Šuns racione neturi būti daugiau kaip 1/10 skanėstų dalies. Lepinti šuns tikrai nereikia, kadangi jis gali visiškai atsisakyti valgyti normalų, subalansuotą maistą arba jis gali pradėti kaupti antsvorį. To leisti negalima. Kada vertėtų naudoti skanėstus šunims. Visų pirma tada, kai jūsų šuniui yra reikalingas paskatinimas. Kai jūsų keturkojis draugas tinkamai elgiasi, atlieka jūsų komandas tokiu atveju galima jį pagirti. Skanėstai yra aktyviai naudojami, kai yra šuo profesionaliai dresuojamas, tai gali būti medžiokliniai, tarnybiniai ir sarginiai šunys. Kai jūsų augintinis yra paruošiamas parodai ir kad jis pasirodytu iš geresnės pusės turi būti įvertinamas ne tik eksterjeras, tačiau taip pat turi būti naudojami skanėstai. Šunims labai patinka, kai jie yra giriami ir tada jie tampa labai paklusnūs, jei už atlikta užduotį jį paglostysite ir duosite skanėstą.

Periodo metu, kai šuniukas pradeda namuose viską graužti, tai yra avalynę, baldus ir kitus daiktus. Su skanėstų pagalba šunį galima tinkamai išauklėti ir labai greitai. Pavyzdžiui, jūs jam galite duoti kaulo formos skanėstą. Jis tokį skanėstą kamuos kelias dienas ir su laiku jam taps neįdomios jūsų šlepetės arba žmonos bateliai. Skanėstai šunims savo sudėtyje gali turėti vitaminus ir mineralus, kurie padeda jūsų augintiniui palaikyti tinkamą formą. Jie gali pagerinti jūsų augintinio imunitetą ir bendrą sveikatos būklę. Be to, su jų pagalba šuo galės nuvalyti apnašas nuo savo dantų. Tokiu būdu pagerės jūsų šuns burnos ertmės būklė. Rinkoke yra daugybė įvairiausių skanėstų šunims rūšių. Jie gali būti sausi arba pusiau sausi, presuoti arba pusiau drėgni. Šie produktai skiriasi ne tik savo konsistencija, tačiau ir savo sudėtimi. Jie savo sudėtyje gali turėti baltymus, angliavandenius ir kitas maistines medžiagas. Skanėstų dydžiai yra orientuoti į įvairaus dydžio šunis, todėl jei šuo yra didesnis bus didesni ir skanėstai, o jei šuo mažas ir skanėstas bus mažas.

Egzistuoja labai daug įvairių sausų skanėstų šunims, mažiems šuniukams, kurie tiesiog mėgsta juos graužti. Taigi tuo gamintajai aplenkė patys save. Šuniukams yra siūlomi kamuoliukai, kauliukai, sausainukai ir kiti skanėstai. Jau suaugusiems šuniukams puikiai tinka optimalūs skanėstai šunims. Jei šuo yra pagyvenęs jiems tinkami minkšti skanėstai. Norint sustiprinti šuns dantenas ir burnos ertmę yra naudojami sausainio formos skanėstai. Jie puikiai išvalo dantų apnašas ir apsaugo nuo tokio nemalonumo kaip dantų akmenys. Daugelis šunų savininkų kaip paskatinimą jiems duoda skanų maistą, kurį patys gamina. Tačiau su padarytais skanėstais mažiau vargo, kadangi jums nereikės gaišti laiko gaminimui. Be to, jų sudėtis yra sudaryta specialistų pagalba.