Šuns guolis

Kaip turi būti pasirenkamas gultas skirtas jūsų šuniui, bet kuris šeimininkas turi žinoti, kad šunį reikia išmokinti miegoti jam skirtoje vietoje nuo tada, kai tik jis atsiranda namuose, kad jam būtų patogu ir jauku. Tačiau jums reikia sužinoti daugiau informacijos kaip turi būti pasirenkamas šuns guolis mažiems, stambiems ir vidutiniams šunims. Kokio dydžio turi būti sunu guoliaiguolis ir iš kokios medžiagos jis turi būti gaminamas? Šuns guolis turi būti pasirenkamas labai kruopščiai. Jūsų šuniui reikės tinkamai pailsėti. Kai pasirinksite guolį atsižvelkite į tai koks yra jūsų šuns dydis, koks jo charakteris. Taip pat guolis turi būti padėtas reikiamoje vietoje. Augintinis galės jaustis jaukiai, bei bus apsaugotas. Tokiu būdu jūsų augintinis žinos kur jam reikia miegoti. Visų pirma, yra labai svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą iš kurios yra gaminami guoliai. Visos naudojamos medžiagos turi būti patogios, tvirtos ir lengvai prižiūrimi. Vėliau reikia atkreipti dėmesį į tai koks yra gulto apmušalas, kad gultas nebūtų nešvarus, jį būtų galima skalbti ir džiovinti. Šuns guolis būtinai turi būti gaminamas iš natūralios medžiagos tam, kad neatsirastų jokių alerginių reakcijų jūsų augintiniui. Tam, kad poilsio vieta būtų tinkama jūsų šuns dydžiui atkreipkite dėmesį į tai kaip jis miega ir kokiomis pozomis. Jei augintinis susisuka į kamuoliuką tokiu atveju turi būti pasirenkamas ovalios formos gultas, su šonais.

Jei jūsų augintinis miegodamas išsitiesia tokiu atveju turi būto naudojamas gultas su čiužiniu. Atsižvelkite į tai, kad šuo kurį laiką sukinėsis guolyje, vartysis ir mėgins pasirinkti tinkamą vietą miegui. Šuns guolis gali greitai tapti netinkamu naudojimui, jei medžiaga iš kurios jis bus gaminamas bus nekokybiška. Jei gultas yra gaminamas naudojant natūralius audinius, tokius kaip medvilnė, linas, jos nėra labai tvirtos. Pakankamai greitai jums teks pakeisti užvalkalą arba net visą šuns guolį. Minkšta vieta jūsų šuniui turi būti lengvai skalbiama ir turi ilgai neprarasti savo išvaizdos. Jauki ir minkšta vieta jūsų augintiniui. Taigi kas labiau tinka jūsų augintiniui, čiužinys, guolis , o galbūt sofa. Jei jūsų augintis labai dažnai nori miegoti ant jūsų sofos ir palikti ant jos savo kailį, nešvarumus ir smėlį, tokiu atveju iš šios situacijos yra išeitis reikia augintiniui įrengti tinkamą vietą poilsiui. Svarbiausia ką reikia žinoti kiekvienam šuns šeimininkui, kad pripratinti šunį prie guolio niekad nėra vėlu. Tačiau geriausia jį mokyti nuo pirmų dienų, kai tik šunelis atsiras jūsų namuose. Sukurkite savo šuneliui jaukią vietą ir pastatyti šuns guolį.

Stebėkite, kad jūsų augintinis toje vietoje jaustųsi patogiai. Labai svarbu, kad šuns kampelyje nebūtų drėgmės, jokio skersvėjo ir nemalonaus kvapo. Be to, guolis neturi būti bausmės vieta, kadangi priešingu atveju jis asocijuosis su neigiamais dalykais. Jūsų augintinis prie šuns guolio turi būti pripratinamas palaipsniui. Kiekvieną kartą, kai jūsų šuo nori kažkur prigulti jūs turite jį labai atsargiai paimti ant rankų ir paguldyti į šuns guolį. Anksčiau ar vėliau jūsų treniruotės duos teigiamus rezultatus, būtinai girkite savo šunį ir jį skatinkite įvairiais skanėstais. Šuns guolis gali būti sudedamas arba stacionarus, tačiau sudedamą variantą jūs galėsite panaudoti net tada, kai būsite svečiuose arba būsite sodyboje. Stacionaraus guolio privalumas yra tas, kad jis gali būti labai aktualus jei yra karšta. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų šuns ypatybių ir charakterio.