Dušo sienelės

Šiais laikais gyvenantys žmonės visada labiau nori statyti didelius namus ir dar geriau jei tie namai bus kelių aukštų. Žinoma, toks kambarys negali turėti vieno vonios kambario arba dušo. Jūsų patogumui tokių kambarių turi būti bent jau keli. Jei jūs neturite pakankamai vietos vonios kambarduso-kabinaiui tokiu atveju geras pasirinkimas yra dušo kabina. Ir žinoma jei jūs turite butą geresnis pasirinkimas bus būtent dušo kabinos, kadangi tai šiame vonios kambaryje padės sutaupyti vietos. Yra gaminamos įvairios dušo kabinų rūšys, kurios padės sutaupyti jūsų vonios kambario vietą ir kartais net būna sudėtinga pasirinkti kuri kabina jums bus pati tinkamiausia. Tai gali būti uždaros dušo kabinos, jos turi hermetišką korpusą pagal perimetrą ir stogą, dušo sienelės tvirtai prie jo priglunda.   Sienelės visiškai uždengia visą dušo zoną. Dažniausiai tokios kabios turi sudėtingą elektroninę konstrukciją ir ne vieną papildomą funkciją. To negalima pasakyti apie įprastą dušą. Tokios dušo kabinos gali turėti masažo, pirties, kvapų terapijos funkcijas. Antroji dušo kabinų rūšis yra atviros konstrukcijos. Priešingai,nei uždaros konstrukcijos šių dušo sienelės visiškai neuždaro, jos gali turėti dvi kampines arba vieną sienelę. Jos labai dažnai yra gaminamos pagal užsakymą, pagal pateiktus individualius parametrus.

Jei dušo kabina yra montuojama tarp buto sienos, dažniausiai ji yra uždaroma vienomis durimis. Viduje yra galinės dušo sienelės. Jei jums reikia, kad kabina būtų montuojama patalpos kampe tokiu atveju priekinės sienelės forma gali būti lygi ir daugiakampė. Galimas ir toks variantas, kai dušo kabinos yra montuojamos tiesiogiai ant grindų. Šis variantas dažniausiai yra naudojamas Europos šalyse. Tokiose kabinose nėra dugno, o vanduo nuteka į kanalizaciją per specialią angą, kuri yra grindyse. Daugelis žmonių pageidauja sumontuoti dugną, kadangi vizualiai tai atrodo estetiškiau, yra geriau fiksuojamos dušo pertvaros, na ir žinoma yra užtikrinamas geresnis sandarumas. Tačiau iš tiesų dušo kampas gali būti montuojamas ir be dugno, tačiau jis niekaip negali būti įsivaizduojamas be pertvarų ir durelių. Tokiu atveju geriausias variantas, kai pertvaros yra užsakomos atskirai. Bus atliekami visi reikiami matavimo darbai, bus patikslinamos reikiamos detalės ir po kelių dienų jūs turėsite gražią, patogią dušo kabiną. Dušo sienelės gali būti gaminamos naudojant metalinę konstrukciją, kuri yra montuojama panelėmis iš stiklo ir tai yra viso komplekso elementas, dalis. Šios konstrukcijos funkcinė paskirtis yra dušo kabinos atitverimas nuo kitos vonios kambaryje esančios aplinkos.

Šoninės dušo sienelės šiais laikais gali būti gaminamos naudojant įvairias medžiagas, stiklas gali būti įvairaus tvirtumo. Taip pat ir kabinos dugno dydis gali būti įvairus, taigi turi būti pritaikomos ir atitinkamos sienelės. Šoninių sienelių, kurios yra pateiktos rinkoje privalumai yra saugumas naudojimo metu, bus suteiktas atsparumas smūgiams ir kitiems mechaniniams pažeidimams. Sienelių stiklas turi apsauginę dangą. Šių dušo kabinos elementų įsigijimą realizuoti visiškai realu, jūs galite įsigyti įvairių gabaritų ir storio sieneles, jei norėsite galėsite pasirinkti ir įvairių spalvų modelius. Pastarasis aspektas gali būti toks koks tik jums reikalingas, pradedant nuo standartinės matinės spalvos ir baigiant spalvotais foto paveikslais, kurių jūs pageidausite. Be to, su blizgių chromuotų profilių pagalba, kurie yra gaminami naudojant aliuminį kiekviena dušo sienelė turės patrauklią išvaizdą ir harmoningai atrodys su visais vonios kambario elementais. Tačiau pagrindinė sienelės paskirtis yra patalpos apsauga nuo vandens ir žinoma jaukumo užtikrinimas.