Tam, kad jūs  pasirinktumėte  butą, kuris yra naujas, ką tik pastatyta yra būtina atkreipti dėmesį ne  tik į  kambarių skaičių, jų plotą ir išplanavimą, tačiau taip pat  yra labai svarbu pasirinkti tinkamą   aukštą, kuriame bus  butas.  Butai  Kaune, tai  yra  erdvūs  ir jaukūs butai, kurie  nėra  miesto centre, jie  yra ramiame ir  viename iš švariausių Kauno  miesto rajonų. Taigi kaip galima padaryti tinkamą pasirinkimą?  Pradžioje, kai jūs pasirinksite  butą apskaičiuokite  koks biudžetas jums yra reikalingas tam, kad jūs galėtumėte įsigyti   butą.  Juk  būtent nuo biudžeto priklausys rajonas, kuriame jūs galėsite įsigyti  butą, jo  plotas ir namo klasė. Kitas klausimas seka iš prieš tai  buvusio, kaip  būtent jūs ketinate  mokėti už  būsimą  butą?  Tai bus paskola, jūsų  sukauptas kapitalas ar  specialios programos.   Atsakymai  į šiuos klausimus jums padės   teisingai įvertinti pirkimo  galimybes ir finansines jėgas.  Buto įsigijimo  tikslas daro įtaką  jo  vietai taip pat stipriai kaip ir pirkėjo finansinės galimybės.  Jei jūs perkate  butą tam, kad pakeisti aplinką tai yra  vienas reikalas. Tačiau jei  jūs perkate butą, kadangi pakeitėte darbo vietą arba jūsų šeimoje  atsirado dar  vienas vaikas.  Kai  yra  pasirenkami  nauji butai Kaune jums  reikia  nutarti kokioje  vietoje  bus jūsų  būstas.  Labai dažnai naują butą norisi įsigyti  gerame  rajone, kad arti namų  būtų parduotuvės, poliklinika, mokyklos, parduotuvės ir kitos įstaigos.  Taigi  reikia  atkreipti į tai kokia infrastruktūra  yra rajone ir koks ten yra  susisiekimas transportu.

                      Be to,  jums reikia  įsitikinti  ar  naujame rajone, kuriame jūs gyvensite  nėra jokių   blogų įmonių ir triukšmingų kelių. Daugelis  žmonių, kurie  nori įsigyti  butą  į tai kreipia labai didelį dėmesį.  Taip pat jums  reikia padaryti labai svarbų sprendimą  ar jūs pirksite naują  butą  ar antrinėje rinkoje parduodamą  butą.  Specialistai pataria jei  jūs turite nedaug pinigų  ir  daug laiko  investuoti savo lėšas į naujus  butus. Kaip  taisyklė, naujame rajone jūs galite gauti ne tik naują  butą, tačiau ir namą, kuris  atitiks visus šiuolaikinius reikalavimus.  Be to,  naujuose rajone  viskas  bus labai  arti namų.  Kai yra perkamas butas antrinėje  nekilnojamojo turto rinkoje  jūs  gausite visus reikalingus dokumentus, kurie  patvirtins jūsų nuosavybės teisę, tačiau  iš tiesų tokio  buto kaina  bus  didesnė, nei naujo  buto.   Butai  Kaune  tai yra  atakingas ir svarbus pasirinkimas, kuris turi  būti tinkamai įvertintas.  Taip pat reikėtų  išanalizuoti  buto  išplanavimą, tai yra paprasčiausia padaryti internete.  Pakanka peržiūrėti kelis planavimo  variantus, kad suprastumėte, kokį butą jums geriau pasirinkti.  Kai jūs nutarsite kokiame rajone bus butas ir koks bus jo išplanavimas verta  nuvykti ten ir viską  apžiūrėti savo  akimis.   Būtų labai gerai jei jūs pakalbėtumėte su rajono  gyventojais, kadangi  gali nutikti ir taip, kad pardavėjas jums kažko nepasakė.

                       Kai yra apžiūrimi  butai Kaune jums reikia  juos  apžiūrėti labai atidžiai. Tai yra tokia veikla, kuri  užima pakankamai daug laiko.  Todėl vieną  dieną planuokite ne daugiau kaip  tris peržiūras.  Butą  geriau apžiūrėti šviesiu paros metu arba esant ryškiam  apšvietimui.  Taip pat galite kartu  su savimi pasiimti  foto aparatą, kad vėliau galėtumėte  palyginti kaip atrodo butas.  Atkreipkite  dėmesį į tai koks yra buto išplanavimas.  Dviejų kambarių  bute, kambariai turi  būti  atskiriami vienas nuo kito.  Vieno kambario butas turi  būti šviesus ir erdvus.  Nauji butai  Kaune  gali  būti  išanalizuojami pagal jų  dokumentus.

Daugiau informacijos rasite čia.