360 turai

3D turų privalumai, siekiant pritraukti NT pirkėjus

Vaizdo ir srautinio perdavimo technologija pažengė iki to, kur 3D turai, aukštų planai ir kiti interaktyvūs tiriamieji įrankiai yra standartiniai daugelyje nekilnojamojo turto svetainių. Šios technologijos leidžia nekilnojamojo turto agentams ištirti skaitmeninę žiniasklaidą, kad išplėstų savo klientų bazę, neprarandant tiesioginės patirties ir asmeninio ryšio. 3D turai yra naujausia interaktyvi funkcija, rodoma nekilnojamojo turto svetainėse, ir šiame pranešime apžvelgsime kai kuriuos unikalius šios naujos technologijos privalumus.

Tai naujas dalykas

Kaip nekilnojamojo turto agentas, dalis jūsų paslaugų vertės yra jūsų gebėjimas sukurti ir įgyvendinti sėkmingą rinkodaros planą. Šiomis dienomis standartinės nekilnojamojo turto rinkodaros strategijos apima skaitmeninę rinkodaros medžiagą. Virtualių 3D turų teikimas jūsų svetainėje yra elegantiškas būdas parodyti klientams, kad žinote apie pažangiausius technologinius sprendimus ir kad jūsų paslaugos apima universalų rinkodaros priemonių rinkinį. Jie bus sužavėti jūsų nekilnojamojo turto sąrašais ir jūsų rinkodaros išmintimi.

nt 3d turai
Interaktyvumas

Interaktyvios technologijos yra patrauklios pagal apibrėžimą – auditorijos naudojasi skaitmeninės žiniasklaidos formomis, kurios suteikia erdvę nepriklausomiems tyrimams. 3D turai suteikia jūsų klientams galimybę ištirti realią aplinką skaitmeninėje erdvėje – jie galės aplankyti kiekvieną kambarį, apžiūrėti begalę detalių, tokių kaip šviestuvai ir amatininkų plytelės, visi iš savo nešiojamųjų kompiuterių. 3D turai dalijasi dar vienu rinkodaros pranašumu su vaizdo įrašais – jie vienu metu išlaiko dėmesį kelias minutes, o tai reiškia, kad auditorija labiau linkusi jaustis investavusi į sąveiką ir labiau linkusi žengti kitą žingsnį savo pirkimo kelyje.

3D Turą galima paversti 360 peržiūra, interaktyvia atviro namo patirtimi, papildyta pasakojimu, gidu ir papildomu pagalbos tekstu.

Sukuriamas momentinis nuosavybės jausmas

Nuosavybės jausmo nustatymas yra labai svarbus norint paskatinti klientus užbaigti tikrąjį dalyką. 3D turai leidžia klientams savarankiškai, savo laiku ir savo tempu aplankyti turtą, suteikiant jiems autonomijos ir asmeninio ryšio jausmą. Galite sustiprinti ir pagilinti šį ryšio jausmą, pridėdami virtualias ekskursijas prie kitų interaktyvių funkcijų rinkinio – įvairių skaičiuoklių, informacijos apie vietinius patogumus – kad klientai galėtų naudoti jūsų pateiktą informaciją, kad lengvai viską rastų. Kuo daugiau laiko ir energijos jie investuos, tuo didesnė tikimybė, kad jie jausis įsipareigoję susisiekti su jumis.

nt virtualus turai
3D Turas – nuolat atviri namai

Atvirų durų renginiai yra didelė bet kurio nekilnojamojo turto agento verslo dalis, tačiau jie apima daug darbo – planavimą, inscenizaciją, ilgas valandas praleistas vietoje, pastabų ir kontaktinės informacijos gavimą. Virtualūs 3D turai leidžia skaitmeninti dalį šio proceso, nes jis yra pasiekiamas iš bet kur ir veikiantis visą parą. Taip pat galite rinkti atsiliepimus apie 3D turus, įtraukdami juos į socialinę žiniasklaidą ir tinklaraščio atnaujinimus, kur žiūrovai gali palikti klausimus ir komentarus.

Universalumas

3D Turai gali atrodyti kaip daug laiko reikalaujantis ir brangus nekilnojamojo turto rinkodaros variantas, tačiau galite juos įtraukti į įvairias medžiagas, įskaitant rinkodaros el. laiškus ir pranešimus. Taip pat verta prisiminti, kad virtualūs 3D turai neapsiriboja griežtu realizmu. Jie taip pat suteikia novatorišką sprendimą agentams, atstovaujantiems žmones, kurie dar nėra pasirengę išsikraustyti ar persikelti, įskaitant naujus ir renovuotus pastatus. Virtualus 3D turas leidžia potencialiems pirkėjams pateikti suprojektuotą, apstatytą virtualioje erdvėje, interjerą, todėl jiems daug lengviau įsivaizduoti save viduje.

Įrodyta, kad 3D turai pritraukia daugiau peržiūrų ir generuoja daugiau potencialių klientų nei vien tik tekstas ir nejudantys vaizdai. Apsvarstykite galimybę įtraukti 3D turus į savo skaitmeninės rinkodaros planą, kad ši novatoriška technologija galėtų suteikti jums tvirtą pranašumą konkurencingoje rinkoje.

3d turai 3d turas drono paslaugos filmavimas dronu fotografavimas dronu virtualus turai

3 komentarai apie “3D turų privalumai, siekiant pritraukti NT pirkėjus”

  1. optikos pasaulis

    Great site you’ve got here.. It’s difficult to find quality writing
    like yours nowadays. I truly appreciate individuals like you!

    Take care!!

  2. דירות דיסקרטיות

    Greetings! Very helpful advice within this post! Its the little changes that make the greatest changes. Thanks a lot for sharing!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

one × one =