3d turai kas tai

3D Turai – kas tai?

Kol mes lėtai ir atsargiai išeiname iš pandemijos, virtualūs 3D turai tapo vis populiaresni daugelyje skirtingų verslo sektorių nuo nekilnojamojo turto iki komercinio turto.

Tačiau tai ne tik tendencija iš būtinybės, iš tikrųjų yra keletas perspektyvių faktų, dėl kurių galbūt norėsite apsvarstyti galimybę naudoti 3D turus savo verslui.

 1. Peržiūrėjus per pastaruosius kelis mėnesius sukurtų 3D turų skaičių, šių kelionių peržiūrų daugėja, o vis daugiau įmonių prisitaiko prie naujo virtualaus pasaulio ir dirba protingiau, rinkodaros strategijos keičiasi.
 2. Taip pat žinoma, kad įmonės, turinčios 3D turą, turi daug didesnį svetainės lankomumą ir dėl naudojimo paprastumo jas galima peržiūrėti daugelyje skirtingų platformų, tokių kaip kompiuteriai, išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, virtualios realybės akiniai.
 3. Kadangi 3D turai gali suteikti klientui tiesioginį nuosavybės jausmą ir daugeliu atvejų gali būti pasiekiami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus, auga tiesioginiai pardavimai, sutaupo laiko ir pinigų.
 4. „Matterport”, virtualaus turo 3D technologijos lyderio, atlikta apklausa parodė, kad 74% agentų laimi daugiau sąrašų su virtualiomis kelionėmis, o 95% žmonių yra labiau linkę domėtis turtu ar verslu siūlančiu 3D turo galimybę.
 5. Iš pradžių virtualios realybės 3D turai buvo gana brangūs, tačiau, kadangi technologija pagerėjo, kai dabar yra daug daugiau fotografų, šios kainos pradeda mažėti, todėl jos tampa daug prieinamesnės įvairioms skirtingoms įmonėms.
 6. Taigi, be kai kurių iš pirmiau minėtų 3D privalumų, keičiasi gyvi pasirodymai, o didžiausias gyvo turo trūkumas yra galimas neatvykimas, kuris kainuoja kelionę ir brangų laiką.
3d turas
Kas yra virtualus 3D turas?

Virtualus 3D turas leidžia klientams skaitmeniniu būdu aplankyti objektą. Tai paprastai daroma 3D formate, po kurį galima naršyti interaktyviai.

Taigi, kaip klientas, galite kontroliuoti, į kurią turto dalį norite pažvelgti ir iš kurio kampo. Jei kada nors naudojote „Google Street View”, galbūt jau žinote, ką turiu omenyje.

360° video vaizdo įrašas yra panašus, bet ne tas pats, jis gali parodyti pagrindines funkcijas, tačiau jis nėra interaktyvus ir vartotojas negali jo valdyti.

Kaip sukurti 3D turą?

Procesas prasideda nuo 360° objekto nuotraukų.

Tada šios nuotraukos sujungiamos naudojant specialią programinę įrangą, paverčiant jas 3D. Tada interaktyvūs elementai gali būti įtraukti į programą turo programavimo metu.

Laikas, kurio reikia šiam procesui užbaigti, priklauso nuo objekto dydžio ir gali užtrukti net kelias savaites, tačiau rezultatai yra verti laiko ir garantuoja įspūdį.

Kaip 3D turai gali jums padėti Jūsų verslui?

Išsamių funkcijų aprašymas rodant ypatybes gali padidinti konversijų rodiklius, taip pat ir 3D turai.

Kaip tikriausiai žinote, tradicinė (iš dalies internetinė ir neprisijungusi) klientų kelionė vyksta taip:

 1. Klientui reikia nakvynės
 2. Ieško apgyvendinimo įstaigų internete
 3. Randa jūsų svetainę
 4. Susisiekia su jumis ir susitaria dėl susitikimo
 5. Atvyksta gyvai
 6. Sprendžia ar liks

Su virtualiu 3D turu procesas tampa paprastesnis, o labiausiai sutaupoma yra laiko, nes gyvų apžiūrų galima visiškai atsisakyti.

 1. Klientui reikia nakvynės
 2. Ieško apgyvendinimo įstaigų internete
 3. Randa jūsų svetainę
 4. Peržiūri 3D turą ir sąveikauja su objektu, susisiekdami su jumis tiesiogiai iš nuorodų ir informacijos, pateiktos 3D ture.
 5. Rezervuoja kambarį
Ar verta patiems kurti virtualias ekskursijas?

Pradinės išlaidos yra gana didelės, o už tinkamą įrangą gali tekti sumokėti maždaug 3 000 eurų, ir tai tik fotoaparatui. Tada jūs turite visas kitas papildomas išlaidas, pvz., trikojo, objektyvų, planšetinių kompiuterių, draudimo, programinės įrangos pirkimą.

Dauguma kompanijų dabar naudoja trečiąsias šalis, kurios padaro viską už jus.


3d turai

3D Turai


Bendros išlaidos yra minimalios, o šios trečiųjų šalių įmonės pagal susitarimą reguliariai daro atnaujinimus, pakeitimus, kurių gali prireikti vėliau.

Išvada

Kai tai daroma teisingai ir taip pat naudojama kaip skaitmeninio pardavimo proceso dalis, 3D turai gali būti labai naudingi.

Daugelis kompanijų vis dar nenaudoja jų iki galo, kad padidintų pardavimus, o kai daugiau žmonių naudojasi internetu, ši technologija tikrai patenkina poreikį ir užpildo tuštumą.

virtualus 3d turas

3d turai 3d turas drono paslaugos filmavimas dronu fotografavimas dronu virtualus turai

1 komentaras apie “3D Turai – kas tai?”

 1. דירות דיסקרטיות

  Greetings! Very helpful advice within this post! Its the little changes that make the greatest changes. Thanks a lot for sharing!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

one × five =